info@aractakip.net 0212 502 84 64

Oto Hırsızları vs Araç Takip Sistemleri

Ülkemizde son 2 yılda 50 bin civarına araç çalındı.Bu araçlardan sadece 30 bini bulunabildi. Geri kalan araçlar parçalarına ayrılarak farklı şehirlerde yedek parça olarak satışa sunulabiliyor hatta önemli aksamlar yahut aracın kendisi motor ve şasi numaraları değiştirilerek yurt dışına çıkarılabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ya da karşılaştığınızda güvenlik birimlerinin müdahalesini beklemek yerine size daha iyi bir çözüm sağlayabilecek uygulamalar mevcut.

Aracınızın marka ve modeli ya da model yılı ne olursa olsun araç çalınmalarının önüne geçebilmek için araç takip sistemi ile beraber araç blokaj birimini (araç durdurma birimi) aracınıza montajını yaptırdığınız takdirde aracınızın çalındığını anladığınız andan itibaren akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan araç durdurma komutunu göndermeniz yeterlidir. Bu komutla beraber araç hızını kesip ilk durduğu yerde komut işlemeye başlayacak ve oto hırsızı aracı bir daha çalıştıramayacaktır. Yine araç durdurma birimine ek olarak  sürücü tanıma birimi ile montaj yapıldığında yetkisiz her çalıştırmanın da önüne geçebilrsiniz. İsterseniz araç kontak anahtarını araç üzerine bırakın, bu ek birimle beraber sürücü tanıma birimi olmadan aracı çalıştırmak mümkün olmayacaktır.

Araçlarınıza ait güvenlik önlemlerinde de rahatlıkla kullanabilecğiniz araç takip, kontrol ve yönetim sistemleri ile ilgili detaylı bilgiler, demo ve satın alma taleplerinizle ilgili olarak aklınızdaki tüm sorular için bize istediğiniz zaman ulaşabilrsiniz. Telefon numaramız 444 87 19