info@aractakip.net 0212 502 84 64

Araç Takip Sistemlerinde Fiyat-Performans İlişkisi

Sıradan bir günde, sıradan bir arama motoruna ihtiyacınız olsun veya olmasın "araç takip sistemi" yada "araç takip sistemi fiyatları" diye bir arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce web sitesi, marka ve sistem çıkacaktır.Bu çeşitlilik ve marka bolluğu ilk etapta kullanıcı adayı lehine görünsede araç takip sistemi sektöründe maalesef büyük bir handikap olarak karşımıza çıkmakta ve bizi doğru ürün, doğru hizmet ,doğru fiyat endeksinden uzaklaştırmaktadır. Bu noktada her ürünü test edip memnuniyet analizi çıkarmak ta oldukça zaman alan ve uğraşması güç bir uygulama olacağından kullanıcılar genelde referans odaklı ilerleme yolunu seçmekteler.Referans kısmında da yine maalesef izler birbirine karışmış durumda.

Hangi markaya baksanız başka bir marka ile ortak bir referans kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu süreçlerden çoğundan genelde piyasada adı en fazla bilinen bir kaç markadan biri ile yola devam etme kararı alınıyor. İşte bizim yaratacağımız fark tamda burada ortaya çıkmakta ve doğrudan hem bütçenize hem iş yapış şekillerinize faydası olacak önerilerimizi size sunabilmekteyiz. Zira hiç bilinmeyen bir marka ile yola çıkıp paranızı ve zamanınızı boşa harcamayı seçmeyeceğinizden yola büyük marka ile devam etme kararı aldığınızda dikkat etmeniz gereken başlıca unsurlar şunlar olmalıdır;

  1.  Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağı
  2. Çoklu dil ve mobil platform uygulamaları desteği
  3. Kullanıcı yetklilendirme ve günlük kayıtları
  4. Filo kontrol ve yönetim yazılımları
  5. Size özel işlem yapıp, memnuniyetinizden sorumlu müşteri temsilcisi
  6. Size özel çağrı merkezi
  7. Çoklu sahip olma modeli ( herşey dahil kiralama, herşey dahil satınalma, üçüncü bir taraf üzerinden sözleşmeli olarak sahip olma yada kiralama gibi)
  8. Sürpriz ödemeler, montaj-demontaj masrafları gibi ek masraflar
  9. Detaylı ekran eğitimleri, dilediğiniz zaman destek imkanı
  10. Yüz yüze portföy yönetimi

Bu on madde büyük markalar arasında tercih sebebi olmaları açısından çok büyük önem taşımaktadır. Keza bu maddelerin tümü araç takip sistemi alırken makalemizin konusunda belirttiğimiz fiyat- performans endeksini belirleyen ana etmenler olacaktır. Kullanıcı memnuniyeti de patron memnuniyeti de temelde bu on maddeye bağlıdır.

Araç takip sistemi alırken satın alma kriterleriniz ne olursa olsun size özel sunacağımız tekliflerimizi, ürün ve hizmet demolarını dahası bizleri tanımadan, bir çay içmeden karar vermeyin. İnanın bizlerle çalışmanız için menfaatinize olacak onlarca sebep sunabiliriz.Dilerseniz hemen şimdi bizleri araç takip sistemi ile ilgili her konuda 444 87 19 nolu telefonumuzdan hemen şimdi arayabilir yahut iletişim sayfamızı ziyaret edip bilgilerinizi bıraktığınızda sizleri en kısa zamanda arayabiliriz.