info@aractakip.net 0212 502 84 64

Araç Takip Sistemleri ile Yakıt Tasarruf Çözümleri

Gelirlerini arttırmak, işlerini büyütmek ve kapasitelerini arttırmak isteyen tüzel veya gerçek tüm kuruluşlar için günümüz şartlarında teknoloji bu kadar ilerlemiş ve kontrolü bu denli destekler hale getirmişken tasarruf odaklı gider kalemlerinin tümünün takibi son derece önem kazanmıştır. Dolayısı ile kurumsal kaynak yönetimi dediğimiz olgu gelirlerin yönetimi kadar gider kalemlerinin de kontrolünden geçmekte ve bu noktada araç takip sistemleri ile ilgili yakıt kontrolü ve tasarruf çözümlerine girmek tüm kuruluşların menfaatine olacaktır. Araç sayısı fark etmeden tüm kuruluşların yakıt giderlerini düzenli olarak araç takip sistemleri üzerinden filo yönetim yazılımlarını kullararak yakıt sarfiyatlarını görmeleri, rapolarmaları ve harici sensörler aracılığı ile yakıt kayıplarının önüne geçmeleri araç takip sistemlerinin hem temel özellikleri yardımı hem de ilave birimler aracılığıyla takibi, yönetimi ve kontrolü mümkün hale gelmiştir.

Özellikle yurt dışına çıkan büyük araçların sürücülerinin yurt dışında araçlarında kullandıkları yakıtı nakite çevirdiği noktasında yaygın bir kanı olduğu düşünüldüğünde bu tür spesifik örnekleri göz önüne bulundurup bu yönde tedbir almak yakıt sarfiyatında bu ve buna benzer kötü niyetli uygulamaların önüne geçerek ciddi düzeyde kontrol sağlamak araç takip sistemleri ile mümkün hale gelmiştir.

İlave olarak keyfi kullanımın önüne geçilmesi, rota planlaması ile  en uygun ve kısa yolların seçilmesi gibi temel özelliklerin kullanımı da son derece faydalı uygulamalar haline gelmiştir. Tüm bu çözümler ve aklınızdaki tüm sorular için bizimle iletişime geçebilir işletmeniz için faydalı, size katma değer sağlayacak portföy hizmetlerimizden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize bugün ulaşmak. Telefon numaramız: 444 87 19